Smart 32" HD Android 1GB RAM + 8GB GB ROM LED TV, SEL-32S22KS
৳18900 ৳17499
0.00/5 See Reviews
প্রোডাক্ট কোড : P0219
Brand : Smart
ফেনীর ভিতরে ৭০ টাকা
ফেনীর বাহিরে ১৫০ টাকা
বিস্তারিত
Features :
HD Display
Android TV
1 GB RAM
8 GB ROM
Warranty
05 Year Service, 03 Years Panel & 02 Years Parts Warranty
SPECIFICATION
Screen Size
32 inch
Brand
SMART
Model name
SEL-32S22KS
Display Type
HD
Display Resolution
1360x768
Picture Modes
Bright, Soft, User, Standard
Built in Apps
No
Wi-Fi
Yes
Material
Plastic Fiber
Back Cover
Plastic
Stand Type
Fiber/Plastic
Android
Kernel Version
Audio Output
Speaker
Sound Mode
Standard, User, News, Music, Movie
HDMI
Yes(2)
USB
USB (2)
AV Mode
Yes
Audio Line Out
LAN
Audio Power output
10W+10W
Dimensions Without Base(WxHxD)
731mm*433mm*68mm