Hikvision DS-3E0105P-E/M(B) 4-Port Fast Ethernet Unmanaged POE Switch
৳3100 ৳2800
0.00/5 See Reviews
প্রোডাক্ট কোড : P0417
Brand : HIKVISION
ফেনীর ভিতরে ৭০ টাকা
ফেনীর বাহিরে ১৫০ টাকা
বিস্তারিত
Key Features
  • Model: DS-3E0105P-E/M(B)
  • Port Number: 4 100 Mbps PoE, 1 100 Mbps Ethernet
  • Port Type: RJ45 , full duplex, MDI/MDI-X adaptive
  • Switching Capacity: 1 Gbps
  • MAC Address Table: 1 K
Specification
Main Feature
Port4 × 100 Mbps PoE ports, 1 × 100 Mbps Ethernet port
MAC Address Table1 K
EnvironmentOperating Temperature: -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F)
Operating Humidity: 5% to 95% (no condensation)
Hardware Features
InterfaceRJ45 port, full duplex, MDI/MDI-X adaptive
Power Supply48 VDC, 0.8 A
Dimensions (L x W x H)105 mm × 27.6 mm × 83.1 mm (4.1” × 1.1” × 3.3”)